İlaçlama Hizmetleri

ileEssite Yönetim

İlaçlama Hizmetleri

BİNA, KONUT, SİTE, EV İLAÇLAMA

Böcekler karanlığı severler ve çok çekingendirler. Işıklar söndüğünde ortaya çıkar ve ilk ses veya ışıkla birlikte anında yuvalarına yönelirler. Sayıları genelde ortalıkta görülenden fazladır. Hamam böceği, içinde 40 adete kadar yumurta bulunabilen kapsüller halinde yumurtlar ve bunlar sadece 30-60 gün içerisinde ergin hale gelirler. Böylece her iki ayda bir eskisinin kırk katı kadar hamam böceği oluşur. Bildiğimiz ev faresi, bir yıl içerisinde 48 yavru dünyaya getirebilir. Köpek ya da kedinizin getireceği bir kene, bir seferde 10.000 yumurta bırakabilir ve tek olarak gördüğünüz bir karınca 400.000 kişilik bir karınca kolonisinin bireyi olabilir. Kullandığımız ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlı onaylı kokusuz, lekesiz ilaçlardır. İlaçlama esnasında mekanınızı terk etmenize gerek yoktur. Yiyecek ,içecek ve eşyalarınızı kaldırmanızda gerek yoktur. Evcil hayvan, kedi, köpek, balık v.b gibi hayvanlarınızda çıkarmanıza gerek yoktur. Yaptığımız iş firmamızca garantilidir…

İŞYERİ, OFİS ve PLAZA İLAÇLAMA

İşyeri birçok farklı meslek grubunun faaliyetlerini sürdürdüğü ortak kullanım alanlarıdır. Üretimden satışa kadar çeşitli aktivitelerin yoğun olarak yapıldığı bu yerlerde haşere kontrol ve dezenfekte işlemleri gözden kaçabilmekte ve dolayısıyla bütün iş kollarını etkileyebilmektedir. Bir çok farklı firmanın bünyesinde bulunması sebebiyle lokal olarak hanın içinde bulunan tek bir işyerinin ilaçlanması yeterli sonuçları verememektedir. Haşere sorunundan kurtulabilmek için özellikle hep beraber karar alınmalı ve iş hanının bütün kullanım alanlarının ilaçlanması sağlanmalıdır. Bu şekilde yapılan uygulamalar kesin etkili olduğu gibi aynı zamanda çok daha ekonomik bir hizmet alınması da gerçekleşmiş olur.

BAHÇE İLAÇLAMA 

Siz değerli müşterilerimizin boş zamanlarda gönül rahatlığı ile dinlendiğiniz mekanlarınız olan bahçelerde rahat bir yaşamınız için mutlaka haşeresiz olması gerekir. Bunun için mutlaka bahçelerin temiz tutulması, bahçelerin ilaçlanması gerekir ve periyodik olarak bakımı yapılıp ilaçlanması gerekir. Ayrıca bahçelerimizde bulunan sebze ve meyvelerimize zarar veren haşereden kurtulmanın tek yolu; yasal çalışan ilaçlama şirketlerden yardım alarak bahçe ilaçlaması yapılmalıdır. Şayet bahçenizden yüksek verim almak istiyorsanız mutlaka ekinlerinize zarar veren haşere gurubu ile mücadele ediniz. Bahçenizdeki haşere türü ne olursa olsun hiç fark etmez her türlü haşereye karşı profesyonel mücadele veren Essite Yönetim yılın 365 günü ve haftanın 7 gün 24 saati hizmetinizdedir.

Yazar hakkında

Essite Yönetim administrator

Bir cevap yazın