Dış Mekan Süs Bitkileri

ileEssite Yönetim

Dış Mekan Süs Bitkileri

Bahçelerinizin estetiğini arttırmak için yetiştirmeyi düşündüğünüz bitkilerin dış mekan koşullarına dayanıklı olması gerekir. Özellikle Eskişehir ve çevresi gibi kışı soğuk ve sert, yazı ise sıcak geçen iklimlerde dış mekanlarda hava koşullarına uygun, dayanıklı bitkilerin kullanılması bahçelerin dört mevsim kullanılabilmesi için önemlidir.

Bahçenizde yer almasını istediğiniz çiçekler, bitkiler, ağaçlar tabiki sizin zevkinize göre olmalıdır ama hava koşullarını mutlaka dikkate almanız gerekir. Uygun seçilmeyen bitkiler hava koşulları nedeni ile yavaş büyüyebilir ya da ölebilir ve sürekli bahçenizde dikim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Essite Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri, deneyimleri ve dış mekan süs bitkileri konusundaki tecrübesi ile sizler için beğenilerinize hitap eden ve dış koşullara en uygun seçimleri sizin için yapmaktadır. Dış mekan süs bitkileri çok çeşitli olup mutlaka sizin zevkinize hitap eden ürünler tespit edilmektedir.

Örneğin yaprak temizleme zahmetine girmek istemezseniz bahçeniz için yaprak dökmeyen bitkiler kullanılabilir, çiçek açan bitkilerden hoşlanıyorsanız en uygun dış mekan çiçekleri tespit edilir. Firmamız deneyimleri ile sizlere en estetik ve güzel bahçeleri oluşturacaktır.

Yazar hakkında

Essite Yönetim administrator

Bir cevap yazın