Bahçe Gübreleme Hizmetleri

ileEssite Yönetim

Bahçe Gübreleme Hizmetleri

Gübreleme işlemi, bitkilerin sağlıklı büyümesi için önemli bir işlemdir. Bitkilerde insanlar gibi besine ihtiyaç duyar ve mevcut toprak bir süre sonra besin ihtiyacını karşılayamaz hale gelir. İyi meyva ve çiçek vermesi için bitkilerinize gerektiği kadar ve kaliteli gübreleme işlemi yapılması gerekir. Essite Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri, gübreleme talep ettiğiniz bahçeleriniz için gerekli incelemeleri yaparak en uygun gübre seçimini yaparak gübreleme işini mevsiminde gerçekleştirmektedir.

Gübrelemenin yapılma zamanı, kullanılacak gübrenin özellikleri ve miktarı gübreleme işleminde en dikkat edilmesi gereken konulardır. Yanlış yapılan gübrelemeler bahçelerinize ve bitkilerinize zarar verebilir. Bu nedenle gübreleme işlemi profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir.

Gübreleme genellikle bitkilerin büyüme mevsiminde gerçekleştirilir. Bahçenizdeki bitki örtüsünün ve ağaçların yapısına göre genellikle Şubat-Ağustos ayları arasında gerçekleştirilir. Gübrelemeden sonra bahçenizin takibi de Essite Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Her türlü bahçe için gübreleme hizmeti vermekteyiz. Gübreleme konusunda merak ettiğiniz her türlü konu için bize ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

Essite Yönetim administrator

Bir cevap yazın