Asansörlü Nakliyat

ileEssite Yönetim

Asansörlü Nakliyat

Yük asansörlü taşınma işleminde, taşınma işleminden önce Essite Yönetim, uzman taşımacılık firma eksperleri tarafından evinizde ve bina çevresinde detaylı bir keşif yapılması gerekmektedir. Eksper ev eşyalarınızın durumuna bakarak gerekli malzeme ve personel sayısının tespitini yaptıktan sonra asansör işleminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrollerini gerçekleştirir. Bunun için caddeye veya otoparka bakan bir balkon, pencerenizin olması yeterlidir.

Asansör ve araç söz verilen gün ve saatte nakliye yerinde hazır bulunarak işlemlerine başlarlar. Ekip mobilyaların paketleme işlemlerini gerçekleştirirken operatörler uygun açı ve mesafeden asansörün balkon veya pencerenize kurulum işlemini gerçekleştirir.

Paketleme işlemi bittikten sonra seri bir şekilde eşyalarınız balkondan veya pencerenizden asansörümüzün sepetine konularak indirilmesi ve araca istiflenmesi işlemi gerçekleştirilir. Asansör sistemi sayesinde taşınma işlemi çok daha kısa sürede gerçekleştiği gibi eşyalarınızın minimum hasar riski ile taşınması sağlanır. Eşyalar, yük asansörüyle aracın kapısına kadar geldikten sonra hiç yere değmeden direk araca yüklenir. Yeni eve taşınırken de yine aynı şekilde bu işlemin tersi yapılarak, eşyaların zarar görmesi önlenir.

Yazar hakkında

Essite Yönetim administrator

Bir cevap yazın